Kontseptsioon

Art Prioris on elegantselt koos nii kõrgtasemel kunst kui suurepärane toit. Restorani interjöör on valminud loominguliste eriprojektide järgi Tallinnale omase gooti arhitektuuri eeskujul. Vana maailma ideed on modernselt seotud uutega.

Art Prioris on kolm eraldi söögisaali – igaühes eksponeeritud väärtuslik originaalkunst. Maalid möödanikust kuni kaasajani pakuvad hõrgu toidu kõrvale intellektuaalseid ja esteetilisi kogemusi kui väljapeetud gurmeed.

Art Priori menüü kannab kaasaegseid põhjamaised toidutrende ja puhtaid maitseid ning tervislikke kooslusi.

Köögi Idee

Restorani avatud köök on ülimalt kaasaegne, sealt ei puudu ka elav tuli – grill, millel suur osa Art Priori artistlikest roogadest lihvi saab. Järgitakse peamiselt uusi põhjamaised trende ja orienteerutakse eelkõige hooajalisele värskele toiduainele; maitserohelist kasvatatakse ise ning ligikaudu poole menüüst moodustavad taimetoidud. Oluline on kõigi toiduainete tervislik ja harmooniline kooslus ühel taldrikul. Köök lähtub puhastest maitsetest ja parimatest omadustest, mida igal toiduaine endas kannab.

Ürituste konseptsioon

Restorani avatud ja loominguline meelsus ning ruumide võimalused lubavad siin läbi viia väga erineva iseloomuga üritusi. Neid korraldatakse nii restorani enda poolt kui ollakse avatud ka ideedele ja koostööettepanekutele väljastpoolt.

Restorani igapäevaseks prioriteediks on toidu- ja kunstisündmused.

Vaheldusrikkust pakutakse ka köögipoolel. Koduste peakokkade kõrvale kutsub Art Priori külla nimekaid kokkasid väljastpoolt, kelle menüüd restoranis eraldi sündmusena esitletakse ja pakutakse.

Icon

Kunstinäitused on osa restorani stiilist ja meeleolust – seintel olevate teoste eksponeerimiseks on ruumides unikaalsed ülikaasaegsed valguslahendused. Näitused saalides vahetuvad.

Icon

Peasaali rõdu on muusikute päralt, kes stiilseid õhtusööke saadavad.

Icon

Väikese saali tehnilised lahendused pakuvad võimalusi nii konverentside kui ka kinoõhtute jaoks. VIP saali privaatsus vastab ka kõige nõudlikuma kliendi vajadustele.

Mart Klaas Peakokk

Mart Klaas

Peakokkasid inspireerib loodus

Left arrow
Right arrow

Kontaktandmed

  • info@artpriori.ee
  • +372 600 33 53
  • E-N 17:00-23:00 ;
    R-L 17:00-00:00
  • Olevimägi 7, Tallinn
  • ________________
  • Uus kolleeg?
  • Kas sina soovid olla meie uus kolleeg ja töötada Art Priori restoranis? Alati otsime kogenud, avatud ja kvaliteedile keskendunud kolleege. Vajalik on eelnev töökogemus restoranis ning kirg kunsti vastu tuleb kasuks. Palume sul meiega ühendust võtta, kui sa oled valmis meie restorani edukamaks muutma.
  • Järgmise sammu tegemiseks palun võta meiega ühendust emaili teel: jacco@artpriori.ee, vastame sinu küsimustele esimesel võimalusel.